Eni Shehu mbetet në familje. Ja ku do ta shohim këtë sezon televiziv!

Largimi i Eni Shehut nga ABC News, ku ai ishte pjesë e disa programeve dhe emisionit më të njohur “Edicioni veror” u perfol se gazetari do te shfaqej ne nje tjeter grup mediatik.

Por Eni Shehu do të vazhdoje të jetë pjesë e familjes Klan. Ai do të jetë pjesë e sezonit të të “Jo vetëm modë” nën drejtimin e bukuroshes Nevina Shtylla, i cili ka nisur transmetimin këtë të shtunë në orën 18:30.

Loading...

Eni do të sjellë reportazhe me tematika të ndryshme, duke ruajtur pothuajse të njëjtën linjë të emisionit si në sezonet e kaluara.

Lajmin e ka bërë të ditur vete Shehu në një postim në profilin e tij në instagram.

REKLAMA
Loading...

KOMENTO