Flaka Krelani puthje në buzë me Olta Gixharin në YFSF

Your Sounds Face Familiar mesa duket çdo episod do të sjelli një të papritur dhe boom!

Ndërsa Flaka Krelani ditën e djeshme intepretonte Michael Jackson në skenën e imitimit, ajo ka zbarkuar pranë vendit të jurisë së spektaklit, ku anëtarja e jurisë Olta Gixhari nuk ka hesituar ti japë një puthje në buzë./imalbania.com/

REKLAMA
Loading...

KOMENTO