IMA Awards 2015 | 30 Prill Shpallen fituesit

Mbyllet votimi per çmimet IMA Awards 2015. Ne date 30 Prill do te shpallen fituesit e ketij edicioni. Cilet do te jene personazhet dhe formatet me te votuar nga publiku? Qendroni me ne!

loading...

KOMENTO