TELEVIZION

Nga data 10 Qershori ekraneve televizive, i ju shtohet edhe  një format i ri i prodhuar në Kosovë "Albanian Star" Për herë të parë në Kosovë...

#SERIAL

Skemës programore të RTV 21 po i shtohet edhe një serial i kinematografisë së njohur turke. Me dramë, vuajtje dhe romancë, seriali “Zemër e plagosur”...

#FILM

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të festivalit të madh Montreal World Film Festival, filmi ‘Eho’ nga Dren Zherka, koproduksion mes Gjermanisë dhe Kosovës,...

#RUMORS

Moderatorja e njohur Elita Rudi ka pak kohë që ka ‘braktisur’ destinacionin e saj të vjetër Tribuna Channel, në të cilin transmetonte emisionin e...
video

Një vogëlushe nga Rumania zgjodhi qe ta këndojë kangën e Rona Nishliut në The Voice of Rumania. Interpretimi i Jessica Lazarescu bëri që anëtarët e jurisë...
50,920FansaPëlqeje
40Abonentë+1
1,153NdjekësitNa Ndjek
268NdjekësitNa Ndjek
261AbonentëAbonohu

EKSKLUZIVE