TELEVIZION

“TV Llapi” nga ky muaj do të iu shtohet kalaneve televize të Republikës së Kosovës pasi që të enjtën ka fituar licencën për transmetim...

#SERIAL

Cesur Ve Guzel (Trimi dhe e Bukura) një prodhim i AyYapim  me dy yjet e ekranit turk, më te kerkuar Kivanc Tatlitug i njohur për...

#FILM

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të festivalit të madh Montreal World Film Festival, filmi ‘Eho’ nga Dren Zherka, koproduksion mes Gjermanisë dhe Kosovës,...

#RUMORS

Moderatorja e njohur Elita Rudi ka pak kohë që ka ‘braktisur’ destinacionin e saj të vjetër Tribuna Channel, në të cilin transmetonte emisionin e...
video

Një vogëlushe nga Rumania zgjodhi qe ta këndojë kangën e Rona Nishliut në The Voice of Rumania. Interpretimi i Jessica Lazarescu bëri që anëtarët e jurisë...
50,986FansaPëlqeje
40Abonentë+1
1,153NdjekësitNa Ndjek
268NdjekësitNa Ndjek
257AbonentëAbonohu

EKSKLUZIVE