“Bali Beu” i “Sulltani i Madhërishëm” arrin në Prishtinë

Aktori Buark Ozcivit ka arritur në Prishtinë.

Ai njihet për rolin e tij në serialin “Sulltani i Madhërishëm”, shumë i ndjekur në Kosovë ku e ka rolin e Kemalit.

Ai më parë është parë duke folur shqip dhe sigurisht se lidhjet e tij me shqiptarët tash po i konkretizon me ardhjen e tij në Kosovë, shkruan Telegrafi.

Prive ka siguruar një foto të Kemalit teksa ka arritur në Prishtinë, e ku ai shihet i buzëqeshur.

Arsyeja e vizitës nuk është speciale, pasi ai vetëm e ka shfrytëzuar Kosovën si tranzit për të shkuar në Novi Pazar në premierën e filmit të tij të ri. /Telegrafi/
bali beu

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU