Rikthehet Zhadia me “O Clone” në TV21 Mix!

A e mbani mend filmin e Zhades dhe Lukasit te transmetuar disa vite me pare ne TV21, i cili theu rekordet e audiences duke u bere nje nga serialet me te preferuara per shikuesit? Epo per te gjithe nostaligjket dhe kuriozet kemi nje lajm te ri.

Burime te IMK, prane RTV 21, konfirmojne se stafi i TV21 Mix, ka vendosur qe nga 10 Tetori do te riktheje serish ne ekran serialin O Clone, cdo dite ne 21Mix ne oren 22.00

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here