“Zemër e plagosur” seriali më i ri në RTV 21

Skemës programore të RTV 21 po i shtohet edhe një serial i kinematografisë së njohur turke.

Me dramë, vuajtje dhe romancë, seriali “Zemër e plagosur” (Mazi Kalbimde Yaradır, titulli origjinal) do të jetë shoqëruesi juaj i mëngjesit apo edhe i pasdites, shkruan rtv21.tv
Seriali flet për dashurinë e një djaloshi atraktiv dhe një vajze shumë të ndjeshme.

Seriali do të shfaqet në dy terminet prej orës 9:15 të mëngjesit si dhe në orën 15:05.

Marrë nga 21Media

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here