Lindita Halimi, përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision 2017, ka prezantuar sot nëpërmjet kanalit të ESC në Youtube videoklipin zyrtar të World.

E kompozuar nga Klodian Qafoku dhe me tekst të Lindita Halimit dhe Big Basta, kënga u përshtat në anglisht në studion e italianit Marco Borssatti dhe me orkestrim të Andrea Camilletti, Shpetim Saraci dhe Kldian Qafoku ndersa masterizimi i kenges eshte bere nga Tom Coyne në Sterling Sound Studio.

Loading...

 

REKLAMA
Loading...

KOMENTO