Martohet anëtarja e jurisë së “Dancing With The Stars”

Epo verë jemi, dhe njerëzit do martohen! Ditën e sotme, gëzimit të martesave i është shtuar edhe një tjetër celebrim.

E kemi fjalën për versionin amerikan të “Dancing With The Stars”, ku një prej gjyqtareve të spektaklit ka lidhur sot kurorë. Julianne Hough dhe i dashuri i saj, Brooks Laich, tashmë janë të martuar.

Loading...

Brooks Laich është një lojëtar profesionist i hockey.

Ndërkohë, mardhënia e tyre në fejesë ka qënë dy vjet./ima/

REKLAMA
Loading...

KOMENTO