Programi i mbrëmjes 10/01/2015

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Shtunë 10/01/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

Loading...

rtsh

RTSH | Ora 20.45 Film [Premiere] Live Streaming

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 Masterchef Albania [Talent Show – Sezoni 2]

Gara më spektakolare e gatimit ku pasioni shkon përtej profesionit. 3 shefa të mirënjohur gjykojnë gatime befasuese, talente mbresëlënëse e përzgjedhin MasterChef-in shqiptar!

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Gjeniu i Vogel [Sezoni 6 – Nata 12]

Spektakli me I madh i talenteve te vegjel ne muzike. Nje program nga Pandi Laco, Adrian Hila, Bledar Laco ne prezantimin e Kela Huta

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Alpazar [Variete – Best Of] Live Streaming

Show humori me autor dhe moderim te Agron Llakaj. Aktore te tjere Behar Mera, Rudina Dembacaj

albanian-screen

ALBANIAN SCREEN | Ora 21.00 Film [Nuk ka informacion] Live streaming

agon-channel

AGON CHANNEL | Ora 21.30 Contratto [Talk Show] Live Streaming

Talk show i drejtuar nga aktoria e famshme ne Itali, e cila ka fituar Cmim Oskar, Sabrina Ferilli. Politikan, njerez te artit dhe jo vetem do te ulen perball saj per te kujtuar emocione te kaluara pse jo dhe emocione te reja dritheruese.

 

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

REKLAMA
Loading...

KOMENTO