Rikthehet Global Gladiators

ProSieben ka njoftuar zyrtarisht datën e startimit të aventurave të reja të formatit reality Global Gladiators
Spektakli do të transmetohet çdo të enjte mbrëma në orën 20.15. Ai ka në qendër të vëmendjes personazhe publik ku çdo ditë përballen me të reja dhe vështirësitë që formati sjell, i organizuar në një zonë të Afrikës Jugore.
Formula e spektaklit do të skualifikoj një konkurrent në fund të çdo episodi, duke i hequr mundësinë për te fituar çmimin e madh.
Global Gladiators vjen nën prodhimin e FischWillWurm Media./imalbania.com/

REKLAMA
Loading...

KOMENTO