Rikthehet në ekran çifti Roza Lati dhe Ermal Peçi

Ata njihen si cifti televiziv i ‘Heart Attack’, programit me te dashur qe transmetohej ne ekranin e Agon Channel. Sot ata nuk punojne me se bashku por miqesia midis tyre vazhdon te mbetet edhe pas kuintave. E ndersa Roza Lati pas mbylljes se Agon, u shfaq sefundmi ne ekranin e Tema TV, Ermal Peci beri daljen e tij ne ekranin e INTV me Euro Beat nje emision dedikuar pjesemarrjes se Shqiperise ne Eurovision.

Sezoni i ri televiziv duket se do te kthej ne ekran te dy prezantuesit me programet e tyre televizive.

Loading...

Roza Lati eshte duke u pergatitur per nje format te cilit ende nuk i eshte vendosur titulli. Vete Roza e ka bere te ditur lajmi teksa kerkon ndihmen e fansave per titullin, ne nje postim ne rrjetin facebook.

Nuk dihet nese televizioni ku do te realizoje programin prezantuesja do te jete serisht Tema TV, mbetet vetem te presim.

Te njejten forme ka zgjedhur edhe prezantuesi Ermal Peci per te anoncuar rikthimin e tij ne ekran. Ai ka postuar nje foto ne rrjetin instagram per njoftuar fansat se eshte duke u pergatitur per formatin e tij me te ri ne INTV.

Ajo qe bije ne sy eshte qe te dy prezantuesit nuk kane nje emer definitiv te formatit ku do te shfaqen. Mos valle do t’i shohim serish sebashku kete sezon te ri televiz?

REKLAMA
Loading...

KOMENTO