#theSummerSong2016, rikthehet klasifikimi veror që përzgjedh këngën Hit i Verës

Për të katërtin vit rradhazi Nix Music dhe InfoMedia Albania sjellin gjatë muajëve veror #theSummerSong, klasifikimin e këngëve më të bukura të sezonit për të shpallur në fund këngën Hit Vere.

Duke filluar nga java e dytë e muajit qershor lexuesit tanë do të kenë mundësi të votojnë në portalin imalbania.com këngët e përzgjedhura nga stafi dhe çdo të shtunë do të njihen me renditjen javore të Top 20 këngëve më të votuara.

Loading...

Qëndroni me ne!

REKLAMA
Loading...

KOMENTO