​”Ku shkon me atë fustan, në tub apo tek dasma e motrës?” Fansat kritikojnë rëndë Luanën!

Mbrëmjen e djeshme Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me një ceromi martese madhështore.

E motra e Marinës, Luana ka mahnitur të ftuarit me veshjen e saj, një fustan i cili i nxirrte në pah format sexy të bukuroshes Vjollca.

Fansat mesa duket nuk kanë qenë shum dakort me ketë veshje, pas fotos që ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, fansat e kanë komplimetuar bukuroshen por në mesin e komenteve të shumta, ka pasur edhe nga ata që e kanë kritikuar për fustanin te cilin ajo kishte zgjedhur për te veshur në dasmën e motrës, ku sipas fansave nuk ishte fustan i përshtatshëm për dasëm por për  ndonjë tub kërcimi në klube nate.

Për më shumë ju ftojmë të lexoni komentet të kapuara nga IMA!


REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.