Albana Osmani zbulon se nuk flet me Arbana Osmanin: “E shoh nga lart …”

Albana Osmani ishte e ftuar në puntatën e tetë të “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën. Për herë të parë në emision loja “Paintball” ka si personazhe në tabelë vetëm gazetarë dhe moderatorë dhe këtë herë ajo luhet nga Albana. “Me cilin nga këta gazetarë/prezantues nuk “flet më me gojë” dhe pse?”,- … Vazhdoni me leximin e Albana Osmani zbulon se nuk flet me Arbana Osmanin: “E shoh nga lart …”