Albani & Bora fitues të “Dance With Me 3” sipas lexuesve të IMA

Sonte Televizioni Klan do të transmetoj natën finale të spektaklit të vallëzimit nën drejtimin e Alketa Vejsiut, Dance With Me 3.

Tashmë pak orë na ndajnë nga mësimi i fituesit, dhe tashmë siç e kemi bërë në IMA traditë, ne hapim sondazhe të publikut për të parashikuar fituesit, të cilat në të gjitha rastet kanë dalë të vërteta.

Edhe këtë edicion të tretë, të Dance With Me, InfoMEdia Albania organizoni sondazhin për afërsisht një javë, se kush do të ishte triumfuesi i natës finale të formatit të Endemol, ku fitues janë nxjerrë Alban Ramosaj dhe Bora Zemani.

Finalja e Dance With Me përveç çmimit të madh do të ketë edhe Çmimin e Albtelecom, i cili përcaktohet nga publiku nëpërmjet votimit online.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.