Arbana Osmani braktis Big Brother dhe largohet nga Top Channel!

Duket e pabesueshme por është e vërtetë! Moderatorja historike e Big Brother dhe e Top Channel, ka braktisur Big Brother Albania 9 vetëm dy javë pas nisjes, për arsye të pa shpjeguara. 

Burime ekskluzive të IMA bejnë me dije se Arbana është përfshirë në një konflikt me eprorët e Top Channel ku është detyruar të largohet nga posti i Big Brother dhe nga puna e saj në Top Channel ku ka qenë pjesë e këtij ekrani prej vitesh.

 Nuk dihet ende se kush do ta zëvendësojë Arbanën në Big Brother, por diçka është e sigurt, InfoMedia Albania ju gënjen vetëm një herë në vit. Gezuar 1 Prillin 😉

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.