Eva Murati vjen me një emision të ri në Tring

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Prezantuesja bukuroshe Eva Murati do të jetë sërish në timonin e një tjetër emisioni sportiv.

Pasi mbylli suksesshëm sezonin e programit dedikuar Champions League, prezantuesja e vendosur tashmë në familjen e Media Vizion, do të jetë protagonistja e emisionit sportiv Sport Week në Tring Sport News. Një format i përjavshëm që do të sjellë informacionet më të rëndësishme sportive.

Takimi me Sport Week çdo të diel, ora 20.00.

Artikulli paraprakMbyllja e fushatës, Top Channel edicion maratonë
Artikulli tjetërDanjeli dhe Fotinia fitues të Big Brother Albania 9 sipas lexuesve të InfoMedia Albania