Florian Agalliu dhe e bija po kalojnë kohën më të bukur në karantinë!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Vetëizolimin jo të gjithë po e përjetojnë keq sepse fundja ka kaq shumë gjëra për të eksploruar në shtëpi përmes virtualitetit duke u argëtuar.

I tillë është dhe Florian Agalliu, talentet e të cilit në aktrim, moderim dhe kërcim për mos të harruar pasionin për fitnesin tashmë i dimë të gjithë.

Për mos të harruar Mian, të bijën e tij që mesa duket do e bëj si vetja!

 

Flori mesa duket ka gjetur mënyrat më të veçanta për t’u argëtuar duke u bërë tashmë një Tik Tok-s “profesionist” në pak kohë, ndërkohë që një format i ri televiziv e pret në Ora News së shpejti.

 

Përveç videove në Tik Tok që njëherazi i ndan me ndjekësit dhe në faqen e tij në Instagram, pothuajse çdo mbrëmje live-t nuk mungojnë me fitnesin duke mos i’u ndarë palestrës as në shtëpi.

Një baba ideal apo jo?

InfoMedia Albania