Connect with us
 

Seriale

GUXIMTARJA vjen në RTV21

Published

on

GUXIMTARJA , serial më i ri ne ekranin e RTV21 , InfoMedia ditë më parë ju ka informuar qe seriali “GUXIMTARJA” do te filloje së shpejti ne RTV21 ! Seriali do te filloje te transmetohet nga 26 Shtatori  , serialin keni mundesi ta ndjekni nga e hëna deri te premten ne ora 9:00 ne mengjes dhe ritransmetimin ne ora 15:10 !

Prodhim i vitit 2012-2013 i transmetuar edhe ne Shqiperi ne kanalin TOP CHANNEL

Aktoret / Nanda Costa , Rodrigo Lombardi ,Giovanna Antonelli ,Cláudia Raia ,Dira Paes ,Flávia Alessandra ,Cléo Pires , Domingos Montagner ,Alexandre Nero ,Vera Fischer ,Stênio Garcia, Antônio Calloni ,Nicette Bruno ,Jandira Martini ,Nívea Maria,Suzana Faini

Ndiqni promon origjinale te serialit “GUXIMTARJA”

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Seriale

Çoban Yıldızı, së shpejti në Alsat M

Published

on

InfoMedia Kosova, vjen me një ekskluzive, seriali turk Çoban Yıldızı, pritet që shumë shpejt të startojë në televizion Alsat M.

Ky serial pritet të filloj menjëherë pas përfundimit të serialit “Gjithqka për tim bir” që transmetohet të hënë, të martë, e të mërkurë dhe të premte ora 20:45.

Seriali është i zhanrit ramë romancë, podhim i vitit 2017 dhe ka një cast me aktorët Şükrü Özyıldız Selin Şekerci, Menderes Samancılar, Sahra Şaş, Taygun Sungar etj.

Continue Reading

Ekskluzive

“EPISODE” kanali më i ri në Artmotion!

Published

on

‘Episode’ është kanali më i ri që do të pasurojë ofertën e platformës Artmotion. Një kanal i dedikuar tërësisht serialeve, kryesisht atyre turke që do te vijnë me titra në shqip vetëm pak kohë nga premiera turke. Gjithashtu nuk do të mungojnë as serialet amerikane , e ato te zhandrit soap telenovela!

Disa nga titujt që transmetohen janë Phi, Anne, Vatanim Sensim, Eskiya Dünyaya Hükümdar Olmaz,  Power, Riviera, Gomorra, etj.

Continue Reading

Ekskluzive

Beni Böyle Sev, seriali i ri ne RTV21

Published

on

Beni Böyle Sev eshte seriali me i ri turk qe do te transmetohet ne RTV21.

“Beni Böyle Sev” do te zere minutazhin e serialit “Zemer e Plagosur”, nga e hena ne te premte, ora 15:00 në RTV21  seriali pritet te startoj me daten 21 Korrik e premte!

Ky serial është transmetuar edhe ne Maqedoni ne TV Shenja.

Shikoni me poshte promon per te zbuluar me shume rreth historise qe trajton.

Continue Reading

Trending