#IMKnëFestë | Programacioni festiv i Klan Kosova për 2017

Duke filluar nga mengjesi i 31 Dhjetorit ekrani i Klan Kosoves fillon me programet festive nga emisioni Ora Shtate Festive i cili nuk do te mungoj as kete herë si gjithmone rubrika Nderrimi i profesioneve i cili sjell personazhin me interesant ne nje tjeter detyre nga ajo qe është, më pastaj vjen edicioni festiv i emisionit ,Ora e pasdites Festive për ti lënë radhen edicionit qendror te programit festiv ne KlanKosova!

Edicioni festiv i emisionit NIN me Alaudin Hamitin!

Me kenget e viteve te 2000 – 2010 me legjendat e muzikes, Sabri fejzullahu,Dani.Afrimi Muqiqi. Mimoza shkodra. Mihrije braha . Naim abazi . Arta bajrami. Lori . Edona llalloshi.

Do te kemi dy edicione festive te emisionit “Prive”

Prive reality , do te sjell ndenjen me te famshe te vitit ne nje dimension tjeter shume te pathana, befasi te papritura muzike dhe emocione!

Prive extra , eshte nje edicion tjeter qe sjell nje superekskluzive nje interviste!

Nuk do te mungojne as filmat qe kan zgjedhur për të gjithë shikuesit e saj KlanKosova.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here