Në faqen e Eurosong 2015, kënga e përfaqësueses së Shqipërisë kënduar nga Elhaida Dani me titull “I,m alive” vetëm për dy ditë është renditur në Top 5 si kënga më e shikuar dhe e klikuar.

Urojmë që të pritet po kështu dhe më mirë në mbrëmjën e 19 Majit në Vjenë.

IMK // Maksim.GJ

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here