Big Mama ka përgaditur një spektakël të vërtetë për shikuesit e “Mama’s Show”

Lojëra, humor, argëtim, muzikë live dhe shumë befasi do të vijnë në kuadër të emisionit festiv “Mama’s Show”.

Fytyra të shumta publike, artistë të zhandreve të ndryshme do të jenë pjesë e këtij spektakli festiv, shkruan rtv21.tv

Mos e humbisni këtë aventurë e cila do të shfaqet në RTV 21 me rastin e ndërrimit të motmoteve.

Në një kronikë të përgaditur, do t’ju sjellim atmosferën nga prapaskenat e xhirimeve në programin festiv të Big Mamës./21Media

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here