Krizë në martesën e Tolgahan dhe Almedës? Flet vetë aktori turk

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman, është parë dy ditë më parë duke dalë nga një sallon për meshkuj në Etiler.I ndjekur nga paparacët, Sayisman nuk u shpëtoi pyetjeve të gazetarëve edhe për bashkëshorten e tij, Almeda Abazi.

Sipas disa lajmeve të mediave turke, çifti kanë pasur probleme me martesën gjatë periudhës së karantinës, por Tolga këtë e ka mohuar kategorikisht.

Duke hedhur poshtë këto pretendime, ai tha:“Ne jemi shumë të lidhur me njëri-tjetrin. Pas ardhjes së Efehan, nuk e kam kuptuar si ka kaluar koha. Madje, këta dy muaj e gjysmë kanë kaluar shumë shpejt për mua”.

Aktori shtoi se tashmë që kanë nisur lëvizjet lehtësuese, edhe ata kanë filluar të dalin, por edhe të ruajnë distancën sociale.“Dalëngadalë po normalizohemi, me maskë, duke ruajtur distancën sociale… Kam dal shumë rrallë”.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!