EKSKLUZIVESERIAL

Fate te Lidhura, nga 12 Shtatori me sezonin e dyte ne Alsat-m!

0

Seriali Fate te Lidhura do rikthehet shume shpejt ne ekranin e Alsat-m, me saktesisht me 12 Shtator te muajit qe po vjen, me shume risi dhe shume personazhe te reja qe do i futen serialit, nje nder to eshte aktori i mirenjohur turk Barsi Falay qe do shfaqet ne serial me emrin Harun.

Nuk dihet akoma nese seriali do transmetohet ne orarin e njejte dhe ditet e njejta apo do ndryshoje! Te gjithe ju shikues te serialit me te shikuar turk Paramparca (Fate te Lidhura) behuni gati per nje sezon me te vertet renqethes!

//IMAlbania.com

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in EKSKLUZIVE