SERIAL

KARA SEVDA, hit seriali turk vjen së shpejti në Maqedoni!

0

Seriali më i shikuar për momentin në Turqi, KARA SEVDA (Dashuri e errët) sipas disa burimeve zyrtare të sigurta nga ana e stafit tonë do të shfaqet së shpejti edhe tek ne.

Produksioni i këtij seriali ka nënshkruar marëveshje me njërin nga televizionet në Maqedoni. Nuk dihet nëse është televizion shqiptar apo maqedonas.

Ky serial për momentin është ne krye te serialeve më të shikuara edhe për shkak të aktorëve shumë të njohur Burak Ozcivit dhe Neslihan Atagul.

Për të zbuluar më shumë ju ftojmë të qendroni me portalin tonë!

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in SERIAL