SERIAL

Seriali turk “Yamak Ahmet” ne TV Shenja dhe TV Era!

0

Nje serial turk prodhuar nga TRT ne vitin 2013 , Yamak Ahmet nje serial i cili tregon jeten e Ahmetit djalit te ri qe dashurohet ne nje vajze.

Nje serial i cili eshte pikerisht per muajin e Ramazanit, do vije cdo dite pune ne Tv Shenja dhe TvEra nga ora 17:15! Ndiqeni #IMM

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in SERIAL