TVВести на македонски - Lajme Maqedonisht

Xhanan Halil e Ardita Imeri pjesë e jurise në Feferonkë Show!

0

-Dy moderatoret teper te njohur tashme per ju te dyja pjese e ekranit te TVM2 , Xhanan Halili dhe Ardita Imeri te cilat kane emisionet teper te vecanta ne ekran Xhanani me UrbanSoul e Ardita me AloVip do vijne me ndryshe kete here ne poziten e jurise ne Feferonkë Shou, format i ri kulinar qe pritet te filloj nga Shtatori ne TVM2 nen moderimin e Fisnik Zeqiri dhe Xaka Jonuzi!
Por tashme ka nje arsye me shume per te ndjekur kete format qe do dhuroje shume dhurata, zbavitje, argetim ne ekran per te gjithe ato qe duan te mesojne edhe te gatuajne edhe te fitojne shperblime!
Xhanani dhe Ardita do i japin edhe nje shkelqim me teper ketij formati kulinar! #IMM

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in TV