Një konkurent serb në Big Brother Albania 9?!

Edicioni i 9-të i reality show-t Big Brother Albania këtë vit pritet të jetë edhe më i ndjekur, përveç rikthimit të prezantueses Arbana Osmani, e cila  mungoji edicionin e kaluar, ky edicion premton edhe disa risi në format dhe mjaft surpriza për të cilat ju kemi informuar edhe javë më parë. E ndërkohë që audicionet kanë filluar dhe interesi ka qenë i madh në pjesëmarrje, duket se pjesë e tij është bërë edhe një djalë nga Serbia.

Ky djalë personazh, i cili për herë të parë u bë i njohur për publikun shqiptar nëpërmjet videove të tij në YouTube ku tregonte se si e festojnë shqiptarët ndërrimin e viteve.


Nëpërmjet një video postimi ai ka treguar se është bërë pjesë e audicioneve për në Big Brother Albania. Edhe pse nuk dihet ende nëse është kofirmuar hyrja e tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, vështirë të mendohet se autorët do e refuzonin një banor me prejardhje nga Serbia që do të sillte padyshim një element diskutimi në këtë format duke pasur parasysh historinë dhe përplasjet kulturore e sociale që shqiptarët kanë me popullin serb.

/www.imalbania.com/

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.