Programi i mbrëmjes 01/09/2014

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Hënë 01/09/2014

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Nuk ka informacion

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 Shqip [Program politik]

Me Rudina Xhungën
“Shqip” është një program politiko-shoqëror, me autore dhe drejtuese, gazetaren Rudina Xhunga, një prej emrave më me ndikim, të medias shqiptare. Një emision televiziv, ku personazhet, bëjnë diferencën. Shqiptarë apo të huaj, ata janë emrat më në zë të politikës, ligjeve, letrave, artit dhe filozofisë bashkëkohore në botë.

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:05 KUZEY GUNEY [Serial, ep. 65, 66 ]

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Shërbyese të djallëzuara [Serial]

Sherbyese te djallezuara (Devious Maids) është një serial televiziv amerikan, komedi-dramë, krijuar nga Mark Çeri, prodhuar nga studio e ABC-së dhe producent ekzekutivë Cherry, Sabrina Wind, Eva Longoria, Paul McGuigan, Larry Shuman, David Lonner, John Mass, Paul Presburger, dhe Michael Garcia.

albanian-screen

ALBANIAN SCREEN | Ora 21.00 Në Det Të Hapur [Film]

agon-channelAGON CHANNEL | Nuk ka informacion

Artikulli paraprakTop Channel vjen me imazh të ri të portalit top-channel.tv
Artikulli tjetërSot nis sezoni i ri i Fiks Fare