Publikohet trailer-i i sezonit të tretë të Gomorra | VIDEO

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Eshte publikuar online trailer-i i sezonit të tretë dhe të shumëpritur të serialit Gomorra.

Genny, Ciro, Scianèl, Patrizia dhe personazhet e tjerë do të rikthehen në ekran nga data 17 nëntor me episodet e reja të produksionit origjinal të Sky Italia, në kanalin Sky Atlantic HD.

Në vazhdim mund të shikoni trailer-in:

https://www.youtube.com/watch?v=Qt_KMIHNNyU

“Mbretërit bien, fantazmat kthehen, lufta fillon sërish”: nga tailer-i zyrtar shfaqet një mozaik i aleancave të pa menduara më parë. Gjithkush do të duhet të përballet me mungesën e një dominuesi, që u krijua në fund të sezonit të dytë të serisë. Me vrasjen e bosit Pietro Savastano do të ndryshojë gjithçka: përveç të mbijetuarve, në fakt, në skenën e krimit napoletan do të shaqen aktorët të rinj dhe të frikshëm. Do të njihemi me përleshjet e reja, rikthimet e papritura dhe alenancat e rrezikshme, për të zbuluar një ekuilibër të ri midis klaneve të vjetra dhe të reja.

Sezoni i tretë i Gomorra – La serie do të debutojë në datë 17 nëntor në Sky Atlantic HD, ora 21.15.

Artikulli paraprakJim Carrey rikthehet në Tv me komedinë “Kidding”
Artikulli tjetërErmal Meta dhe Jarabe de Polo sjellin hitin “Voodoo Love” | VIDEO