Vazhdojnë përsëri eleminiatoret për Botërorin e 2017.

Pas ndeshjes me Greqinë ditën e djeshme, Kombëtarja Shqiptare do të vazhdojë rrugëtimin për endrrën në Kampionatin Borëror të Futbollit, me një tjetër përballje, me Maqedoninë.

Ndeshja Shqipëri – Maqedoni do të transmetohet drejtpërdrejt nga stadiumi “Loro Boriçi” në Shkodër, në Rrjetin e Televizionit Publik Shqiptar, dhe në platformën DGA, në kanalet e SuperSport, SS2 & SS2 HD, duke filluar nga ora 20:45.

Copyright IMAlbania.com

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.