Tërmet në Greqi, ndihet në dhe në vendin tonë. Ja magnituda!

Një tërmet është ndierë mbrëmjen e sotme në vendin tonë, ku lëkundjet janë ndjerë dhe në Tiranë. REKLAMA Raportohet se baza e tërmetit ka qënë në zonën e Follorinës, vend në Greqi në afërsi të kufiriti të vendit tonë sipas Universitetit të Athinës. Tërmeti ka patur një magnitudë prej 5.3 ballësh dhe është ndjerë në … Vazhdoni me leximin e Tërmet në Greqi, ndihet në dhe në vendin tonë. Ja magnituda!