“Unë të bëj delete”/ Fatjoni largohet nga studio, çfarë ndodhi në prapaskenë

 Të gjithë e mbajmë mend zënkën në studio mes Fatjonit dhe Melisës në studion e Përputhen, ku fakti që Melisa kërkoi dy takime nxehu Fationin. Ky i fundit tha se nuk ka shanse të dal në rast se do ketë dy takime dhe nuk e pranoi takimin, duke i bërë Melisës shenjën e fshirjes, kryq. … Vazhdoni me leximin e “Unë të bëj delete”/ Fatjoni largohet nga studio, çfarë ndodhi në prapaskenë