Dicendum | Sezoni 1 – Episodi 4

More videos
Views
   

Dicendum eshte nje nga formatet e shumta te DOKU-CITY(dokumentare me ne qender Qytetin dhe banoret e tij.C’do puntat eshte nje pyetje e madhe,e njetete per te gjithe gjithashtu e xhiruar ne nje lokacion.Reagimet kur njerzit degjojne pyetjen jane po aq me vlere sa pergjigja e tyre.

Category: Programe
About The Author
-