Jo vetem mode – S02 – Emisioni 13

More videos
Views
   

Profili i aktores së bukur Keira Knightley dhe moda e veteranit Michael Douglas .

Meryl Streep dhe Julia Roberts së bashku në një film dhe së bashku edhe në cmimet Oskar për rolet përkatëse në ‘August: Osage County’.

Takim në Firenze me simbolin e bukurisë dhe elegances, Marisa Bereson.

Premiera hollivudiane e ‘Out of the Furnace’ me Woody Harrelson dhe Christian Bale.

Ankande me orë të stërgjatura dhe shumë para të shpenzuara nëse do të bësh tenden dicka nga ylli yt i preferuar në kinema.

Magjia e ekranit të vogël për një ikonë të edicioneve të lajmeve në televizionet shqiptare. Por edhe nostalgjia e një ekrani të vetëm dikur…

Category: Programe
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.