Jo vetem mode – S02 – Emisioni 14

More videos
Views
   

Alta moda për të gjithë, që nga H&M deri tek shtëpia mitike e modës Lanvin.

Fituesit e mëdhenj dhe shkëlqimi në tapetin e kuq, në edicionin e fundit të Golden Globes 2014.

Eshtë konsideruar ambasadore e sharmit italian në botë. Takim në libër me Monica Bellucin.

Dashuritë e idhullit të ri Josh Hutcherson dhe moda e gjermano-amerikanes Kristen Dunst.

Filmi më i ri Hollivudian i animuar titullohet ‘The Nut Job’dhe sapo ka dalë në kinematë botërore.

Takim me Realizmin e Ndaluar Socialist. Udhëtim i ‘Jo Vetëm Modë’ në artin pamor të artistëve shqiptarë për afro gjysmë dekade, para viteve ’90.

Category: Programe
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.