Jo vetem mode – S02 – Emisioni 15

More videos
Views
   

Cilët janë pretendentët për edicionin e 86-të të Cmimeve Oskar që do të ndahen në 2 mars në ‘Dolby Theatre’.

“Justin Bieber’s Believe” filmi dokumentar për fenomenin e muzikës ë vitet e fundit, ka mbërritur edhe në kinematë e kryeqytetit.

Arti bashkëkohor bashkon artin, modën dhe spektaklin në Milano.

Parakalimi i yjeve dhe magjia e tapetit të kuq në Golden Globes 2014!

Premiera hollivudiane e filmit aksion ‘Jack Ryan: Shadow Recruit’ ku rikthehet në ekran veterani Kevin Costner.

Cfarë do të thotë të jesh një modele në Shqipëri dhe si janë prapaskenat e një photo-shooting?

Category: Programe
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.