Loading...

Tendencat më të fundit të sezonit të vjeshtës në pasarelat milaneze. Në pasarelë edhe makinat si modele. Emrat e famshëm “veshin” markat e famshme të automobilëve. Premiera hollivudiane e “Captain America: The Winter Soldier” me heroin e e adhuruar amerikan. Sekretet e legjendës së ekranit të madh Robert De Niro. Ekskluzivisht për “Jo vetëm modë”, […]

Read more

Format info-entertainment nga Floriana Garo & Albert Dumani ne KLANHD & TVKLAN, cdo te shtune 20:05

Read more

Një speciale e plotë për Pallatin Presidencial Mbretëror. Një udhëtim ekskluziv brenda Pallatit të Brigadave, duke ju sjellë artin dhe sharmin e godinës më me kuriozitet në Tiranë. Aty do të takojmë stilin deko, si edhe të mendësisë se si ishte ndërtuar protokolli mbretëror, duke filluar që nga sallat e pritjes e deri te vendet […]

Read more

Cilët janë dhe pse konsiderohen si yjet më seksi hollivudiane, ata që janë britanike? ‘ Mr. Peabody & Sherman’, filmi më i ri i animuar në kinema nga ekipi i filmit hit “Mbreti Luan”. Një arkitekt i famshëm brazilian Oscar Niemeyer që vazhdon të mrekullojë botën. Faktet dhe jeta e yllit amerikan Jennifer Garner ose […]

Read more

Filmi më i ri thriller “Non-Stop” me Liam Neeson në bordin e një avioni të rrëmbyer mbërthen publikun në kinema. Historia e vërtetë e legjendës në fluturim se kush mendoi për herë të parë për të lidhur Hong Kongun me pjesën tjetër të botës. Promovohet në Tiranë parfumi më i ri femëror i Lancome “La […]

Read more

Format info-entertainment nga Floriana Garo & Albert Dumani TV KLAN, çdo te shtune 20:05 Data e transmetimit 8 mars 2014

Read more

Format info-entertainment nga Floriana Garo & Albert Dumani TV KLAN, çdo te shtune 20:05 Data e transmetimit 1 mars 2014

Read more

Emocionet dhe prapaskenat e Cmimeve Oskar 2014 me ekipin e producentëve dhe prezantuesen Ellen Degeneres. Makinat e së ardhmes i thonë lamtumirë benzinës apo naftës. E ardhmja është tek makinat elektrike. ‘The Monuments Men’, një film i ri në kinema “Made in George Clooney”. Cila është dhurata më publike e bërë për Shën Valentin për […]

Read more

Një film i ri ideal për festën e të dashuruarve me Zac Efron sapo ka dalë në kinema. Scarlett Johansson, “Marylin Monroe” e ditëve të sotme, imazhi i një marke ndërkombëtare. E vërteta Marilyn Monroe, me ditaret e saj zbulon të vërteta të tjera për jetën e ikonës së përjetshme. Cfarë do të thotë të […]

Read more

Cilët janë pretendentët për edicionin e 86-të të Cmimeve Oskar që do të ndahen në 2 mars në ‘Dolby Theatre’. “Justin Bieber’s Believe” filmi dokumentar për fenomenin e muzikës ë vitet e fundit, ka mbërritur edhe në kinematë e kryeqytetit. Arti bashkëkohor bashkon artin, modën dhe spektaklin në Milano. Parakalimi i yjeve dhe magjia e […]

Read more

Alta moda për të gjithë, që nga H&M deri tek shtëpia mitike e modës Lanvin. Fituesit e mëdhenj dhe shkëlqimi në tapetin e kuq, në edicionin e fundit të Golden Globes 2014. Eshtë konsideruar ambasadore e sharmit italian në botë. Takim në libër me Monica Bellucin. Dashuritë e idhullit të ri Josh Hutcherson dhe moda […]

Read more

Profili i aktores së bukur Keira Knightley dhe moda e veteranit Michael Douglas . Meryl Streep dhe Julia Roberts së bashku në një film dhe së bashku edhe në cmimet Oskar për rolet përkatëse në ‘August: Osage County’. Takim në Firenze me simbolin e bukurisë dhe elegances, Marisa Bereson. Premiera hollivudiane e ‘Out of the […]

Read more