Si u shua familja nga Kosova! Burrë e grua ndërruan jetë në vend, fëmijët s’ja dolën dot deri në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Rrëshen-Rubik, në Kubin ku është shuar një familje. Një mjet nga Kosova tip “Citroen”, në të cilin udhëtonin 5 anëtarët e një familjeje është përplasur me një kamion dhe si pasojë 4 persona kanë ndërruar jetë, ndërsa në gjendje të rëndë është fwmija i … Vazhdoni me leximin e Si u shua familja nga Kosova! Burrë e grua ndërruan jetë në vend, fëmijët s’ja dolën dot deri në spital