output_IcOUYq
bashkepuno

“The Voice of Albania” ndal në Shkup

Në kryeqytetin maqedonas “The Voice of Albania 6 “ bëri ndalesën e kërkimit të zërave. Shqiptarët e Maqedonisë kanë krijuar traditën e tyre në...
saponando_ads
Personazhi i rradhës në rubrikën tonë të të intervistuarëve është pikërisht Aleks Seitaj, një djal me shumë talente, “multi-funksional”. E kemi njohur për herë të parë në ekran në në “Fresk Fare” sitcomi-n e parë shqiptar për adoleshent nga...
468X60 REKLAMA JUAJ KETU

“Modern Family”, në cast fëmija i parë transgender 

Në një episod të sezonit të tetë të serialit komedy do të shfaqet në rolin e shokut të Lily-t aktori i ri Jackson Millarker. Për...

Zyrtare: Jon Favreau do të jetë regjizori i filmit live action “Mbreti Luan”

Disney ka zyrtarizuar lajmin se regjizori i filmit live action Mreti Luan do të jetë Jon Favreau, i cili ka realizuar edhe regjinë e filmit...
Untitled-4
45,602FansaPëlqeje
30NdjekësitNdjek
1,345NdjekësitNdjek
259NdjekësitNdjek
241SubscribersPajtohem
ima awards 2016 ads 3
iinfo-media-albania-app-android
ima-tv-ads-300a
ads-saponando-albania
Për publicitet në IMA kliko këtu
Me sezonin e ri televiziv edhe zërat për formatet më të ndjekura si The Voice Of Albania në Top Channel kanë filluar. Pasi ju kemi informuar më parë për pjesëmarrjen e mundëshme të Eneda Tarifës si anëtare e jurisë...

Jimmy Fellon inspiron Ermal Mamaqin në “Xing me Ermalin”

Puntata e parë e emisionit të shumpritur të moderatorit dhe artistit Ermal Mamaqit, Xing me Ermalin, ka qënë një ndër lajmet kryesore të mbrëmjes...
video

Europa League | Manchester United vs Zorya sonte në RTSH

Vazhdojnë takimet e Europa League. Përballja e sotme do të jetë midis Manchester United dhe Zorya në stadiumin "Old Trafford". Ky takim do të transmetohet...
1669670_596433043759766_2102423388_o
ads-reklama-juaj

Për publicitet në IMA kliko këtu

Network

imk-logo-2015a
imm-logo-2015
ima-stream-TV-logo

Ky website përdor “cookies”. Duke lundruar në website ju pranoni përdorimin e këtij informacioni nga ana jonë. Njihuni me politikën tonë të privatësisë.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mbylle