Tetë televizionet kryesore të vendit letër KQZ, AMA & OSBE për...

Tetë televizione në vend i kanë dërguar një letër Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Autoritetit i Medias Audiovizive dhe misionit të OSBE-së, pas miratimit të...
Fillimi i sezonit televiziv 2016 - 2017 këtë në prezantimin e programacionit të Vizion Plus përfshinte edhe edicionin e shtatë të spektaklit Dancing with the Stars. Formati i cili parashikohej të fillonte gjatë muajit janar 2017 nuk erdhi më...

TIMS & B Productions sjellin në ekran një tjetër dramë

Një projekt i dytë do të vijë së shpejti mes TIMS & B Productions, të cilët tashmë kanë lidhur një marrëveshje me njëra-tjetrën. Pas...
video

Bëhuni gati, Minions rikthehen sërish! | TRAILER

Janë krijesat më të dashura në botë dhe më "cute" të momentit. Karakteristikë, tepër të lezetshëm, dhe me një fjalor që askush që i...
51,002FansaPëlqeje
30NdjekësitNdjek
1,444NdjekësitNdjek
271NdjekësitNdjek
259SubscribersPajtohem
Për publicitet në IMA kliko këtu
E ndërsa së shpejti presim ta shohim në ekran me "Përgjithmonë e Diell", ashtu siç njofton edhe vetë promo-ja e emisionit, Adi Krasta do të vij së shpejti edhe me një emision tjetër në Top Channel përveç formatit të...

Xing me Ermalin kopjon përsëri, këtë herë “viktima” është Bleona! |...

Emisioni më i ri i Ermal Mamaqit i cili startoi të shtunën e kaluar në Tv Klan, mbrëmjen e sotme ka pasur të ftuar...
video

Një djalë tregon të pasmet live në skenën e Eurovision |...

Ajo që ndodhi u përfol shumë pak, por edhe pati një përpjekje për ta shmangur. Gjatë performancës së Jamala në natën finale të Eurovision...

Për publicitet në IMA kliko këtu

Network

Ky website përdor “cookies”. Duke lundruar në website ju pranoni përdorimin e këtij informacioni nga ana jonë. Njihuni me politikën tonë të privatësisë.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close