Bëhu pjesë e IMA!

 

behu-pjese-e-imaPortali IMA kërkon bashkëpuntorë të rinj.
Kandidatët duhet të kenë njohuri mbi median dhe të jenë ndjekës të rregullt të programeve televizive, si dhe të kenë aftësi të mira në të shkruar.
Keni njohuri mbi kinematografinë, telefilmat amerikanë, telenovelat e përgjithshme, mbi filmat e animuar?
Ndiqni rregullisht talent show dhe spektaklet vendase dhe të huaja?
Krijo artikullin tënd mbi temën përkatëse dhe dërgoje në adresat e Info Media – Albania!
TI mund të jesh bashkepuntori ynë i ri!
Për më shumë informacion ju lutemi të na kontaktoni në inbox ose në adresën e-mail hr@imalbania.com

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist