E njohim si Bora Zemani por emri i saj nuk është ky. Moderatorja zbulon detajin që askush nuk e dinte!

Moderatorja Bora Zemani i ka habitur të gjithë me rrëfimin e saj. Ajo ka zbuluar...

E kemi parë si konkurente dhe opinioniste, tashmë Ana 1 do të ketë edhe një tjetër rol në “Për’Puthen”

Një prej emrave më të njohur që ka dalë nga “Për’puthen” dhe që shpesh vihet...

Lirohet moderatori Meriton Mjekiqi, avokati i tij tregon pse u arrestua

Moderatori i emisionit “Gjoni Black”, Meriton Mjekiqi, mbrëmjen e djeshme (2 mars) është arrestuar në...

Spoti i ri zbulon se kur do të nis spektakli i ri i humorit ‘Kosherja’ | VIDEO

Nuk ka më Portokalli, AlPazar apo Kalifornia. Bëhuni gati sepse po vjen spektakli më i...

Adi Krasta: Pronari i televizionit ku isha, më hoqi nga puna për të ruajtur bizneset, mori urdhër të prerë nga kryeministri

Moderatori Adi Krasta ka rrëfyer edhe njëherë tjetër se si u largua nga puna herën...

VIDEO | Tërmeti në Greqi shkund fort studion e lajmeve, spikeri vazhdon punën pa u trembur

Një tjetër tërmet i fuqishëm ka goditur Greqinë pasditen e sotme, lëkundje të cilat u...

Prostitucioni në qendrat e masazhit/ Rrëfimi i 28-vjeçares: Hyra në atë punë dhe nuk po dilja dot, shpesh merrja shuma marramendëse…

Ushtrimi i prostitucionit në qendrat e masazhit është një problem i raportuar shpesh herë në...

Bie Netflix, shërbimi i transmetimit të programeve televizive nuk funksionon në Britani prej disa orësh

Netflix duket se ka rënë në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, duke lënë mijëra klientë...

Greqia goditet nga tërmeti 6.9 ballë, lëkundjet ndihen edhe në Shqipëri!

Një tërmet i fuqishëm ka goditur ditën e sotme Greqimë. Mësohet se ka qenë një tërmet...

Lirohet moderatori Meriton Mjekiqi, avokati i tij tregon pse u arrestua

Moderatori i emisionit “Gjoni Black”, Meriton Mjekiqi, mbrëmjen e djeshme (2 mars) është arrestuar në...
Binjakët më të famshëm të ekranit shqiptar janë gati të rikthehen në ekranin e Vizion Plus. Nuk është 'Alpazar' dhe as '3shat', dy formatet ku ata kanë qenë pjesë më parë por një format i ri, i menduar posaçërisht...

Ku u bazua autori i logos së Klan News për identitetin...

Jemi të lumtur që po rinisim një rubrikë që prej kohësh na ka munguar në IMA. Copy | Paste që në fillimet tona ka qenë...

Zbulohet se ku është frymëzuar Sokol Balla për emisionin e tij!...

Emisioni “Real Story”, përveç emrit dhe tematikës nga pikëpamja e formatit të studios duket tejet i ndryshëm nga “Top Story”. Analistët nuk ndodhen më...

Si nisi karriera në muzikë dhe pse këngët ‘Lemza’ dhe ‘Kafe...

“Kompozitori i rinisë”, Agim Krajka, i cili u nda nga jeta ditën e djeshme, la pas një trashëgimi të çmuar muzikore, e cila mund...

Perlat që nuk do të harrohen kurrë nga Agim Krajka!

rti shqiptar vajton Agim Krajkën, njeriun që bëri epokë me muzikën e lehtë e jo vetëm. Krajka u nda nga jeta në moshën 83-vjeçare por muzika...

VIDEO | E shumëkërkuar në Kosovë dhe Shqipëri, Fjolla Morina vijon...

Fjolla Morina u komentua gjatë pasi pranoi publikisht lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin kosovar, me të cilin u kap nga policia në...
Pritjes se embel i ka ardhur fundi per Eliten dhe Gjikon. ”Telegrafi” bën me dije se burime të afërta me moderatoren kanë mësuar se ajo solli në jetë një vajzë, dhe që të dyja nënë e bijë gëzojnë shëndet të...

Network