Altea triumfon në “The Voice Kids 3”

Altea është fituese e edicionit të tretë të “The Voice Kids Albania”, në ekranin e Top Channel. Rrugëtimi i saj nisi në momentin që në...
Një tjetër spiker lajmesh ka braktisur Top Channel për një tjetër televizion, duke ndjekur kështu kolegët e tjerë. Erion Dushi, një nga emrat e rinj më premtues të ekranit shqiptar i është bashkuar këtë fundvit televizionit të ri informativ A2...

Vitet e fundit të jetës së Marilyn Monroe, vijnë në një...

“BBC Studios” dha “ok” për prodhimin e një mini seriali televiziv të përqendruar te vitet e fundit të jetës së Marilyn Monroe. Projekti që mban...

“Captain Marvel”, 900 milionë dollarë fitime

Në vetëm shtatë javë shfaqje në kinema, “Captain Marvel” ka arritur të përfitojë një shumë prej 900 milionë dollarësh. Filmi me protagoniste një superheroinë, gjatë...
[td_block_social_counter facebook=”157387644294193″ twitter=”InfoMediaAlb” youtube=”channel/UCVtvTdgVqn0JxIq15N9_Nrw” googleplus=”+Imalbania” instagram=”infomedia.albania” open_in_new_window=”y” facebook_app_id=”566982390122956″ facebook_security_key=”b37c7c12bebaab730e23876ca4dcf472″ facebook_access_token=”566982390122956|9-XIMrV4aewS_hN2yZRSm0AEpDM”]
ima-tv-ads-new
Tashmë platformat streaming janë duke "sunduar" botën dhe duke nxjerrë "jashtë loje" televizionin linear. Duke nisur që nga gjigandet Netflix dhe Amazon Prime dhe duke përfunduar tek platformat e tjera të vogla në pronësi të rrjeteve mediatike, tashmë të...

Zbulohet se ku është frymëzuar Sokol Balla për emisionin e tij!...

Emisioni “Real Story”, përveç emrit dhe tematikës nga pikëpamja e formatit të studios duket tejet i ndryshëm nga “Top Story”. Analistët nuk ndodhen më...

Eurovision, nisin xhirimet për vidoklipin e ‘Ktheju Tokës’

NISIN XHIRIMET PËR VIDEON E KËNGËS “KTHEJU TOKËS Andia 5 Mars 2019 Kanë nisur xhirimet e videoklipit të këngës “Ktheju tokës”, me të cilën Shqipëria do...

#IMAjeTi | Konkurs për logo – IMA Awards 2018

InfoMedia Albania shpall konkursin për dizenjimin e logos së Çmimeve të Televizionit Shqiptar dhe Kosova - IMA Awards 2018. Si një event unik në Shqipëri, Kosovë dhe Ballkan, IMA Awards këtë vit do të dëshirojë...

Network

Ky website përdor “cookies”. Duke lundruar në website ju pranoni përdorimin e këtij informacioni nga ana jonë. Njihuni me politikën tonë të privatësisë.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close