Europa League | Manchester United vs Zorya sonte në RTSH

Vazhdojnë takimet e Europa League. Përballja e sotme do të jetë midis Manchester United dhe Zorya në stadiumin “Old Trafford”.

Ky takim do të transmetohet në rrjetin e RTSH: TVSH, RTSH HD dhe RTSH Sport ora 21:05.

Loading...

 

REKLAMA
Loading...

KOMENTO