Shtëpi Kërko

Dance With Me - rezultatet e kërkimit

Nëse ju nuk jeni të kënaqur me rezultatet, ju lutem të bëni një tjetër kërko

Fillon Dance with Me Albania, ja cilet jane çiftet e ketij edicioni!

Nuk ka më surpriza! Dance With Me nisi edicionin e 6-të në 23 shtator. Produksioni ka zbuluar edhe 5 çiftet që këtë vit do...

‘Dance with Me’ me juri të re, largohen Robert Aliaj dhe Kledi Kadiu

Pak para nisjes së spektaklit të kërcimit “Dance with me 6”, u zbulua se Robert Aliaj nuk do të jetë më pjesë e jurisë...

Rrëfehet Anjeza Maja: “Rikthimi në Klan, Dance With Me, dhe biznesi i ri”

Anjeza Maja ka qenë kryefjalë e lajmeve këto ditë për shkak të largimit nga Top Channel, rikthimin në Tv Klan- ku ka pasur edhe...

Dance With Me 5 është gati! Kjo është data dhe këto janë çiftet konkurrente...

uk është më surprizë! Dance With Me nis edicionin e 5-të mw 17 shtator. Pas plot katër edicioneve me personazhe interesante, karaktere nga fusha...

Zbuloni çiftin e parë konkurues në Dance With Me 5!

Në sezonin e ri televiziv në shtator do të rikthehet në TV Klan spektakli "Dance with me", ashtu siç edhe moderatorja Alketa Vejsiu ka...

Kledi Kadiu vjen në Shqipëri si anëtar jurie në “Dance With Me”?!

Sezoni i ri televiziv duket se do të rikthejë në atdhe, një prej balerinëve më të njohur dhe më të dashur shqiptar, Kledi Kadiu....

Linda Rei nxjerr bllof “Dance With Me”, publikon foton e çiftit fitues!

Alketa Vejsiu publikoi mbrëmjen e kaluar një foto ku bëri me dije se finalja e madhe e “Dance With Me” do të mbahet mbrëmjen...

Anulohet spektakli i sotëm i ‘Dance with me’!

Të gjithë presin me padurim që mbrëmjen e sotme të transmetohet finalja e madhe e "Dance with me", por mos prisni më, pasi sot...

Dance With Me 3, një tjetër çift konkurentësh braktisin spektaklin!

Ky edicion i Dance With Me 3, do të mbahet mend për largimet e mëdha që kanë ndodhur nga cast-i i konkurentëve. Pas Xhenit,...

Xheni dhe Benardi largohen nga “Dance With Me”, ja kush do të jetë zëvendësuesi...

Kohëve të fundit është përfolur shumë për ndarjen e Xhenit dhe Benardit, por nuk ka qenë vetëm ky shqetësimi, pasi në lojë ishte dhe...

“Dance with Me 4”, Edicioni i largimeve. Një tjetër konkurente braktis spektaklin!

Ato janë dy nga producentet më të njohura në vend. Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu janë prej vitesh dy bashkëpunëtore, që kanë sjellë produkte televizive...

Rudina Dembecaj zëvendëson Fiori Dardhën në “Dance With Me” 

Pas largimit të Fiori Dardhës, në Dance With Me, sonte sfidon veten në kërcimin e saj të parë në skenën e kërcimit Rudina Dembacaj....

Fiori Dardha i jep lamtumirën Dance with Me!

Pas sherrit të djeshëm, Fiori Dardha largohet përfundimisht nga DWM Fiori Dardha dhe Robert Aliaj u përplasën sërish me njëri-tjetrin mbrëmjen e djeshme në 'Dance...

Fiori Dardha ndryshon mendje, vendos të mos largohet nga Dance with Me

E fyer, e mërzitur, pa dëshirë, me xhinse, atlete dhe bluzë sportive... Kjo ishte Fiori Dardha në skenën e DWM në kërcimin me partnerin...

Fiori Dardha braktis “Dance With Me”

Pas debatit që u bë në Dance with me, Fiori Dardha vendosi që të largohet nga spektakli pasi ajo u ndje shumë e fyer...

Linda Rei tregon arsyen e vërtetë të largimit nga Dance with Me: “Ata janë...

Largimi i Linda Rei nga spektakli Dance with Me pas vetem tre shfaqjeve u perfol shume ne mediat online. Megjithatë Rei në çdo dalje...

Aurela Hoxha zvendëson Linda Rein në “Dance With Me”!

Vetëm dy ditë më parë u përhap me shpejtësi lajmi se Linda Rei është tërhequr nga gara dhe nuk do të jetë më pjesë...

Linda Rei braktis Dance with Me

DWM i krijon gjithmonë lajmet të hënave, por lajmi më i bujshëm i këtij edicioni u krijua pikërisht në fund të javës. Nga produksioni...

Cili konkurrent u zhvesh në “Dance With Me” ? | VIDEO

Në spektaklin “Dance With Me” nuk kanë pasur fund të papriturat këtë mbrëmje. Pas kërcimit të Rovena Stefës me Meritonin ka ndodhur ajo që...

Aktorja e pranon hapur: Në ‘Dance With Me’ kam ardhur për të gjetur burrë!

Mbrëmjen e djeshme ka startuar spektakli i vallëzimit me yje "Dance With Me Albania" në TV Klan. Një nga çiftet më simpatik të këtij...

Nis sonte “Dance with Me 4”, ja cilët jane çiftet Vip të këtij edicioni!

Edicioni do të jetë i larmishëm me personazhe,  që jo vetëm të shpalosin talentin e tyre në një fushë të panjohur, por njëkohësisht të...

Pas Kelvi Kadillit edhe një tjetër konkurent braktis “Dance With Me”!

Ditën e djeshme, produksioni i “Dance With Me” publikoi listën e plotë të konkurrentëve të këtij sezoni, ku shquheshin emrat si Fiori Dardha, Xheni...

Dance With Me 4: Ja cast-i i plotë i konkurentëve!

Suksesi i tri edicioneve të para, me shumë karaktere nga fusha të ndryshme të artit, kulturës, politikës dhe biznesit, ka bërë që edhe këtë...

Zbulohet konkurenti i radhës në “Dance With Me 4”

Nisja e sezonit të ri televiziv pritet të sjellë surpriza të shumta për publikun shqiptar për shkak të ndryshimeve të shumta në stafet e...

Një transgjinore në “Dance With Me 4”?

Me nisjen e sezonit të ri televiziv në shtator, pas muajve të verës, pritet të ndezë motorët edhe edicioni i katërt i spektaklit “Dance...

Kelvi Kadilli & Aurela Hoxha çifti i parë në “Dance With Me 4”

E ndërsa presim që të startojë në Tetor me fillimin e sezonit të ri televiziv, nga formati i kërcimit në TV Klan "Dance With...

Renato dhe Laura fituesit e edicionit të tretë të “Dance With Me”

Mbrëmja e sotme, formati i kërcimit në Televizionin Klan, “Dance With Me”, do të ndal në stacionin e tij të fundit për sezonin e...

Albani & Bora fitues të “Dance With Me 3” sipas lexuesve të IMA

Sonte Televizioni Klan do të transmetoj natën finale të spektaklit të vallëzimit nën drejtimin e Alketa Vejsiut, Dance With Me 3. Tashmë pak orë na...

Sondazh | Cili çift meriton fitoren e Dance With Me 3?

Ditën e Hënë (19 Dhjetor) do të jetë nata finale e edicionit të tretë të Dance With Me, i cili për disa javë rresht...

Arnita dhe Besi triumfojnë në “Dance With Me”

Në “Dance With Me”, atmosfera është gjithnjë elektrizuese. Gara bëhet gjithnjë e më e fuqishme, kur bëhet fjalë për kupën e mbrëmjes, të cilën këtë...

Sherr në “Dance With Me”, Vera Grabocka kap prej flokësh Fjolla Morinën?!

Gjatë ditës së sotme në portale të ndryshme ka qarkulluar lajmi i një sherri mes regjisores Vera Grabocka dhe këngëtares Fjolla Morina. Fillimisht u fol...

Bora & Albani kurorëzohen sërish në “Dance With Me”

Kjo mbrëmje e “Dance With Me” ka dhuruar shumë emocione në ekranin e Televizionit Klan. Mbremja, perveç humorit alegrise, dhuroi edhe emocione te shumta. Ne skene...

‘Dance With Me’ | Fituesit e mbrëmjes Laura dhe Renato

Kupen e “Dance With Me” këtë radhë e fiton çifti Renato dhe Laura, të cilët sollën një performancë të shkëlqyer. Edhe kjo e hënë ka...

Nardi dhe Greta fitues për herë të dytë në netët e Dance With Me

Kupa e natës së tretë në “Dance With Me” u rrëmbye nga Nard Ndoka dhe Greta Koçi, për të dytën herë. Kjo kupë erdhi...

“Dance With Me 3”, Nardi dhe Greta triumfojnë në natën e parë | GALERI

Mbrëmjen e së Hënës u mbajt nata e parë e edicionit të tretë të Dance With Me, formatit të kërcimit në Televizionin Klan. E mbushur...

Starton sonte “Dance With Me 3”. Njihuni me çiftet konkurente!

Me fillimin e vjeshtës që shënon edhe hyrjen e sezonit të ri televiziv, mbrëmjet nuk do të jenë aq më shumë monotone para ekranit....

Arrestohet konkurentja e “Dance with me”

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në nisjen e spektaklit por ‘Dance with me’ ka arritur të befasojë sërish me zhvillimet e minutave të...

Alban Ramosaj në Dance with Me 3, ja cila do të jetë partnerja e...

Këngëtari i hitit "A më Do" ka pranuar ftesën e produksionit për t'u bërë pjesë e edicionit të tretë të Dance With Me. Alban Ramosaj...

“Dance With Me 3” nga 12 Shtatori në TV Klan

Ndërsa ditët e fundit janë zbuluar disa nga konkurentët dhe çiftet e formatit të kërcimit në TV Klan, një tjetër e re vjen nga...

Dance with Me 3, produksioni zbulon emrat e konkurentëve të konfirmuar

Edicioni i tretë i Dance with Me është njě nga spektaklet që pritet me entuziasëm dhe interes nga publiku. Jo më kot muajve të...

Dance with Me 3, zbulohen të tjerë emra…

Shtohet kureshtja për emrat e cast-it në pritje të edicionit të ri të Dance with Me. Deri tani kemi zbuluar për ju ekskluzivisht disa nga...

Vigan Shehu në Dance with Me 3

Vigan Shehu është konkurenti më i ri i spektaklit Dance with Me.  Edicioni i tretë i talent show-t ku vipat shfaqen në një tjetër disiplinë,...

Miss Albania 2010 në Dance With Me 3!

Një tjetër emër është zbuluar nga casti-i Vip-ave që do të kërcejnë këtë vit në edicionin e tretë të Dance With Me. Pasi ju zbuluam...

Baby Gee në Dance with Me, ja cili do të jetë partneri i saj...

Rritet numri i emrave të personazheve që do të jenë pjesë e cast-it të edicionit të tretë të Dance with Me. Pas Einxhel Shkira dhe...

Zyrtare: Renato Mekolli pjesë e Dance with Me 3

Edhe pse jemi në mesin e sezonit veror përgatitjet për disa nga programet që do të çelin sezonin e ri televiziv duke filluar nga...

Zbulohet konkurentja e parë në “Dance With Me 3”!

Tashmë të gjithë televizionet po bëjnë gati programet e reja, duke filluar dalëngadalë përgatitjet. Po ashtu edhe dyshja e pandarë e Televizionit Klan, Vera...

Renato Mekolli në “Dance With Me 3”?!

Pasi hoqi dorë si pjesë e jurisë së "Master Chef", programi në të cilin e njohëm për herë të parë, e ku nga aty...

‘Dance With Me’ rikthehet përsëri me sezonin e tretë

Pas sukseseve të padiskutueshme të dy sezoneve të para, spektakli i kërcimit me VIP-a nën produksionin e Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut duket se...

#IMAnëFestë | Rikthehet “Dance With Me” përsëri në TV Klan

Festat sjellin gjithmonë gëzim, po ashtu edhe për fansat e zjarrtë të ekranit sidomos për ata të "Dance With Me", formati i kërcimit në...

Roberti nuk kursehet as natën finale të “Dance With Me”!

Edhe natën e fundit të Dance With Me, debatet nuk patën të sosur, kësaj here nga Roberti dhe Albërie Hadërgjonaj e cili e akuzonte...