Kevin Jasini

Kevin Jasini

Kevin vjen nga Tirana. Ai është student në Univeristetin e Tiranës. Pasioni i tij është gazetaria, fotografia dhe rrjetet sociale.

orgesa zaimi shiu i tetorit

Reklama

klinika dentare lako
menudixhitale

TË FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist