Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /web/htdocs/www.imalbania.com/home/kosova/wp-includes/post-template.php on line 284

TELEVIZION

Kush t’falë Televizor n’ditë t’sotit? KUJTESA

A keni menduar ndonjëherë për dallimet mes televizionit dhe televizorit? Për shumë prej nesh, televizioni dhe televizori dallojnë prej shpenzimeve që sjellin. Një televizor kushton qindra...

#SERIAL

Çoban Yıldızı, së shpejti në Alsat M

InfoMedia Kosova, vjen me një ekskluzive, seriali turk Çoban Yıldızı, pritet që shumë shpejt të startojë në televizion Alsat M. Ky serial pritet të filloj...

#FILM

​‘Eho’ triumfon  në Montreal World Film Festival

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të festivalit të madh Montreal World Film Festival, filmi ‘Eho’ nga Dren Zherka, koproduksion mes Gjermanisë dhe Kosovës,...

#RUMORS

Nga 1 Prilli mega spektakli i Elita Rudit në RTV Dukagjini

Moderatorja e njohur Elita Rudi ka pak kohë që ka ‘braktisur’ destinacionin e saj të vjetër Tribuna Channel, në të cilin transmetonte emisionin e...
video

Vogëlushja romune e këndon këngën më të vështirë shqipe, e ngirtë...

Një vogëlushe nga Rumania zgjodhi qe ta këndojë kangën e Rona Nishliut në The Voice of Rumania. Interpretimi i Jessica Lazarescu bëri që anëtarët e jurisë...
0FansaPëlqeje
32NdjekësitNa Ndjek
1,468NdjekësitNa Ndjek
280NdjekësitNa Ndjek
311AbonentëAbonohu

EKSKLUZIVE