Albana Osmani zbulon sekretin e formave perfekte

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Albana zbuluar se sekreti i saj është padyshim palestra dhe mënyra e të ushqyerit, jo ‘photoshop’.

“Nga 55 kg në 65 nje ndjenje e mrekullueshme , kur fryn ere e vetmja gje qe mund të tundet eshte ndonje rreth tuli i sapo filluar rreth e perqark Them qe keto kg ti mbaj . Se fundja suksesi eshte tek të qenurit njeri i shendetshem dhe pa Photoshop në jete . Vetem po fillova te ha me me kujdes jo 3 pica e gjys në dite dhe u riktheva në palester qe per hir të se vertetes kam ushtruar vetem nje 1 vit rregullisht pjesen tjeter , kot kam kaluar kohen duke bere qofte dhe ndonje foto per qejf. Se fundja mire ndjehesha per të mos ta tepruar per të thene perfekt se ska njeri perfekt.

Perkundrazi sic cdo femer në kte bote kemi plot detaje qe mbetemi të pakenaqura. Ja keshtu nis sot mirë e mbare , dhe me shume kenaqesi do shoh mos realizoj ndonje video , ta pasqyroj në kanalin tim në YouTube si pjese e life style of mine .

Të shikoni qarte qe të besh vertete palester nganjehere nuk eshte dhe aq veshtire sa c’na duket Në jete jane nje sere gjerash qe të bejne njeri pervec pamjes kjo dihet.Por kujdesi per të tjeret në fakt nis nga kujdesi per veten. Kush thote të kundertern apo vepron ndryshe , nuk arrin të beje në fakt hiç gjenë . Keshtu hajde forca me vitamina C dhe D dhe pak aktivitet fizik tia dalim deri në fund me mendjen dhe trupin e shendoshe,”ka shkruar moderatorja.