Alketa Vejsiu nga Klani në Mediaset? Vera Graboca i uron fat!

Ka mjaftuar një foto e publikuar nga regjisorja Vera Grabocka, ku moderatorja Alketa Vejsiu shfaqet në ambientet e gjigandit mediatik italian Mediaset që portalet shqiptare të shkruajnë për një transferim të saj në Itali.

Fotoja e cila është shoqëruar nga një urim i Vera Grabockës për moderatoren nuk jep asnjë detaj se cila është arsyeja e kësaj vizite në Mediaset. Kujtojmë që Alketa vitet e fundit përpos prezantimit ka veshur edhe rolin e producentes. Prandaj vizita e saj mund të jetë edhe një takim pune për prirjen e ndonjë prej formateve origjinale të prodhuara nga Mediaset.

Urime të shumta ka marrë moderatorja Alketa Vejsiu në Instargam edhe nga personazheve të njohura, kolege e miq, që i kanë uruar fat.

Ende nuk dihet se cili është projekti i ri i Alketës në Mediaset dhe nëse moderatoja do ta lërë “Tv Klan” ku ka punuar prej vitesh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.