Belen Rodriguez vishet nga stilistja shqiptare në finalen e “Tu Si Que Vales”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Belen Rodriguez shkëlqeu në finalen e programit të ndjekur “Tu si que vales”, në krah të Martin Castrogiovanni-t dhe Alessio Sakara-s, ku jo pak vëmendje tërhoqi edhe veshja e saj.

Belen Rodriguez shkëlqeu në finalen e programit të ndjekur “Tu si que vales”, në krah të Martin Castrogiovanni-t dhe Alessio Sakara-s, ku jo pak vëmendje tërhoqi edhe veshja e saj.

36-vjeçarja mbajti veshur një fustan të bardhë me një të çarë në këmbë dhe mori shumë komplimenta për paraqitjen e saj, përveç se për moderimin dhe se si shkoi finalja e programit. Ajo që duhet të dini është se për veshjen e modeles ishte kujdesur stilistja shqiptare Lia Stublla.

Stilistja e ka ndarë foton e Belen në Instagram, sigurisht krenare për punën e saj, ndërsa ka marrë edhe urime të shumta nga ndjekësit.